Blog
zygmuntbialas
Zygmunt Białas
87 obserwujących 1397 notek 2667597 odsłon
Zygmunt Białas, 6 sierpnia 2013 r.

Kim jest Glenn Jorgensen?

Glenn Jorgensen jest - według "Gazety Polskiej" - ekspertem Zespołu Parlamentarnego, pilotem, specjalistą od analizy strukturalnej. W portalu  wPolityce.pl czytamy, że nowy nabytek ZP jest naukowcem z Duńskiego Uniwersytetu Technicznego. Na stronie Zespołu Parlamentarnego czytamy zaś: "dr inż. pil. Glenn Arthur Jorgensen, były wieloletni wykładowca Danish Technical University".

Przed dwoma lub trzema tygodniami szukał inż. Krzysztof Cierpisz na odpowiedniej stronie duńskiej uczelni odnośnego imienia i nazwiska. Nie znalazł żadnej wzmianki. Także ja szukałem bezskutecznie. Potwierdził to wczoraj niezależnie od nas bloger w portalu wPolityce.pl: "To odgrzewany kotlet i w dodatku kłamstwo. Każdy może sobie sprawdzić na sicie Duńskiego Uniwersytetu Technicznego (http://www.dtu.dk), że żaden naukowiec Glenn Jorgensen tam nie pracuje... no chyba, że jako sprzątacz".

Czy był kiedyś wykładowcą? - Kilka godzin temu inż. K. Cierpisz powiedział w tej sprawie: "Proszę przekazać, że dzwoniłem na duńską uczelnię. Nie tylko podałem imię i nazwisko, ale dyktowałem literę po literze. Odpowiedź sekretariatu brzmiała: 'Nikt nigdy o takim imieniu i nazwisku nie pracował na tym uniwersytecie'. Jestem przekonany, że Glenn Jorgensen jest prawdopodobnie pilotem".

Jest też możliwe, że Duńczyk jest takim doktorem, jak inżynierem jest współpracujący z ZP Konrad Matuszczak (nick: @NDB2010). Pisze bloger w Salonie 24: "Pan Glenn Jorgensen - google wyrzuca tylko polskie informacje o nim. Gdy zawęzi się poszukiwania do Danii - nie wyskakują żadne jego publikacje ani dokonania naukowo - badawcze. Najobszerniejszy katalog wszelkich publikacji Worldcat milczy o nim całkowicie".

Szef Zespołu Antoni Macierewicz mówi o nowym ekspercie: "Jorgensen, choć patrzy na przebieg wydarzeń zupełnie z innej perspektywy, potwierdza ustalenia naukowców: Szuladzińskiego, Biniendy, Nowaczyka i Berczyńskiego". - Nadzwyczaj zdolny byłby ten Duńczyk, skoro potrafi potwierdzić zarówno półbeczkę Nowaczyka, jak i brak tejże u Berczyńskiego.

                                                 * * * * * * * * *

Dziwne rzeczy dzieją się w Polsce, coraz dziwniejsze. Już nawet informacje przekazywane posłom podlegają cenzurze, o czym pisze portal: gazetawarszawska.com:

"Redakcja Gazety Warszawskiej nie może wysłać maila do posła Tomasza Kaczmarka, bo maile są blokowane przez administrację Sejmu!

                                 Stróż w Sejmie cenzuruje posła!  

:::::::::::::::::::::::::

“….. I’m sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It’s attached below.  

<tomasz.kaczmarek@sejm.pl> failed: sejm.pl->MX: 554 5.7.1 This message has been blocked because ASE reports it as spam. …………………………..”

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Uwaga! Zmieniliśmy sposób komentowania, ale nadal możesz przeczytać stare komentarze do tego wpisu.

Zobacz komentarze

Tematy w dziale